wtorek, 20 listopada 2012

101. Liebster Blog - Award =)

Wczoraj otrzymałam wyróżnienie od Maczka87.
"Nominacja do Liebster Blog - Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Cała zabawa polega na odpowiedzeniu na 11 pytań otrzymanych od osoby która mnie nominowała.
Tak więc pytania od Maczka87 :
1. Jaki lubisz serial ? - "Pierwsza Miłość"
2. Czy lubisz patrzeć nocą na gwiazdy i księżyc ? - Fakt faktem bardzo rzadko mam taką okazję ale lubię =)
3. Czy jesteś uzależniona od tel. komórkowego ? - Oj Tak !! Zawsze muszę mieć go gdzieś blisko siebie bo inaczej wariuję xD
4. Co musisz mieć w torebce ? - Hmmm ... Chusteczki higieniczne xD i to nie jedną paczkę ale z 4 co najmniej xD
5. Jaką lubisz zupę ? - Pieczarkową, Ogórkową i Rosołek =)
6. Co dziwnego widziałaś na oczy ? - Kurczę nic mi nie przychodzi do głowy ?? ... Jedyna sytuacja którą pamiętam jest 3 dziadków około 60-tki bawiących się na dyskotece xD. Przeżywali chyba drugą młodość xP  (ogólnie nie żeby nie mogli no ale jakoś tak nie dziwnie to wyglądało ... )
7. Jeden przyjaciel czy grono znajomych ? - Raczej grono znajomych, prawda jest taka, że jeszcze chyba nie trafiłam na takiego prawdziwego przyjaciela, zawsze się przejechałam. 
8. Maskotka czy figurka np. porcelanowa ? - ANIOŁKI !! porcelanowe, szklane, drewniane, pluszowe itp. itd !!
9. Co Ci przynosi szczęście ? - Moja córeczka i mąż =*
10. Lubisz układać puzzle ? - Lubię chociaż bardzo dawno tego nie robiłam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupieniem większej ilości chodzi mi tutaj o 2000 sztuk albo jeszcze więcej.
11. Czy robisz jakieś męskie zajęcia w domu (nie chodzi że cały czas tylko czasami) ?  - Nie przypominam sobie xD
Bardzo dziękuję za takie wyróżnienie !! 
Ja wyróżnienie chciałabym przekazać wszystkim osobą z pasją. Nie będę wymieniać konkretnie komu ponieważ już raz to robiłam i pewnie teraz nominowałabym te same osoby =) A ja z chęcią odpowiedziałam na zadane mi pytania =) Wiecie o mnie troszeczkę więcej =)

1 komentarz: