sobota, 20 października 2012

90. Pudełko Niespodzianka xD

Każda z nas (blogerek) i zresztą nie tylko ... zbiera różne mniej lub bardziej dziwne rzeczy xD. Z tych bardziej normalnych które zostały mi w pamięci są m.in. guziki, różnokolorowe klamerki, nożyczki itp. Inni ludzie zbierają znaczki pocztowe, pocztówki, monety itp. Ja również mam coś co namiętnie zbieram xD (kolekcjonuję) a są to ... NAKLEJKI !!
Tak wygląda moje piękne, jedyne w swoim rodzaju, magiczne pudełeczko (pudełeczko jest z tzw. odzysku xD po bucikach Michalinki) :

A w środku kryje się cała masa Naklejek !! Ile ich jest ?? Hmmm sama nie wiem ale wydaje mi się, że około tysiąca ich będzie =) Może troszkę mniej, może troszkę więcej nie wiem nie liczyłam =) Naklejki zbieram praktycznie od zawsze ... Nie jest to tylko związane z tym, że tworzę =) Zawszę "kochałam" się w Naklejkach. Za młodego często wykorzystałam je na jakieś pierdoły a teraz są to bardziej przemyślane decyzje =D. (zawszę podchodzę do tego tak, że za parę lat Naklejki odziedziczy po mnie Michalinka i będzie mogła z nimi zrobić co będzie chciała =) Albo je wykorzysta albo będzie zbierała dalej.)
A teraz uchylę rąbka tajemnicy =). Oczywiście nie widać wszystkich bo gdybym chciałam pokazać co do jednej sztuki to musiałabym zrobić chyba z 50 zdjęć =D
A wy macie coś co namiętnie zbieracie ?? Może też podzielicie się zdjęciami =P

2 komentarze:

  1. To się nazywa pudełko pełne skarbów:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super kolekcja!!
    Ja sama, owszem, zbieram sporo różności, ale nie odważę się pokazać;-)

    OdpowiedzUsuń